👉Sekmadienį – dar viena krepšinio šventė

Sekmadienis Utenos sporto mėgėjų vėl buvo pašvęstas krepšiniui – vyko Utenos rajono krepšinio čempionate 5–7 vietas užėmusių komandų kova dėl Utenos daugiafunkcio sporto centro (Utenos DSC) taurės. Jau anksčiau vykusiose varžybose tapo aišku, kad sausio 21 dieną dėl taurės rungsis komandos „Vytrolma” ir Utenos DSC I, o trečios vietos taurė atiteko komandai „D-Fence”. Po finalinių varžybų paaiškėjo, jog Utenos DSC taurė ir pirmosios vietos laurai atiteko Utenos DSC I komandai.

Nugalėtojams įteikta ne tik pirmosios vietos taurė, bet ir medaliai bei trys „MO Pizza Kebab” Utena kuponai. Antros ir trečios vietos laimėtojams atiteko medaliai ir taurės. Taip pat buvo išrinkti naudingiausi kiekvienos komandos žaidėjai, jais tapo Utenos DSC I komandos atstovas Mantas Meigys, komandos „Vytrolma” krepšininkas Šarūnas Bikus ir komandos „D-Fence” narys Jorestas Akavitas, gavę dovanų marškinėlius su Utenos DSC logotipais, naudingiausių žaidėjų statulėles ir „Pizza Verde” kuponus. Apdovanotas ir naudingiausiu finalinių važybų žaidėju tapęs Ernestas Petrėnas (Utenos DSC I komanda) bei daugiausiai taškų per visus keturis finalo kėlinius surinkęs ir rezultatyviausiu žaidėju tapęs Erikas Leipus (komanda „Vytrolma”). Jiems įteiktos suvenyrinės statulėlės.

Po Utenos DSC taurės laimėtojus išaiškinusių varžybų vyko tritaškių, baudų ir krepšinio įgūdžių konkursai, kuriuose išrinkti taikliausi bei labiausiai patyrę visų trijų komandų krepšininkai. Iš kiekvienos komandos kiekviename konkurse dalyvavo po du žaidėjus.

Taikliausiai iš trijų taškų zonos mėtė Mindaugas Čižauskas (Utenos DSC I komanda), nuo jo šiek tiek atsiliko Eiviltas Ruzgas (Utenos DSC I komanda), trečias liko Pijus Storasta (komanda „D-Fence”).

Baudų konkurse nepavejamas buvo Nojus Zaranka (Utenos DSC I komanda), antras liko Vitalijus Kvietinskas (komanda „Vytrolma”), trečias – Majus Leipus (Utenos DSC I komanda).

Krepšinio įgūdžius geriausiai pademonstravo Jorestas Akavitas (komanda „D-Fence”), antras buvo Ernestas Petrėnas (Utenos DSC I komanda), trečias – Irmantas Bartaška (komanda „Vytrolma”).

Konkursų pirmų vietų laimėtojai apdovanoti marškinėliais ir statulėlėmis, antrų ir trečių vietų – marškinėliais.

Skip to content