🏀Utenos rajono krepšinio čempionate Mero taurei laimėti – užpališkių pergalė

Kovos dėl taurių

Spalio mėnesį prasidėjęs Utenos rajono krepšinio čempionatas sausio 20 dieną pasiekė kulminaciją – tądien Utenos daugiafunkciame sporto centre (Utenos DSC) keturios stipriausios Utenos rajono komandos kovėsi dėl 1–4 vietų ir Mero taurės. Dėl trečios vietos pečius surėmė komandos „Vaikutėnai“ ir „Kerų sistemos“. Sėkmė šeštadienį labiau šypsojosi komandai „Kerų sistemos“, kuri ir užėmė garbingą trečią vietą.

Dėl pagrindinio prizo – Mero taurės – ir pirmosios vietos čempionate susikovė Utenos DSC II komanda ir „Užpaliai“. Nuo pat pirmųjų minučių į priekį išsiveržę Utenos DSC krepšininkai iki antro kėlinio pabaigos išlaikė gana solidžią persvarą, tačiau likus mažiau nei minutei iki antro kėlinio pabaigos varžovus pasivijo ir aplenkė „Užpaliai“, antrą kėlinį pabaigę rezultatu 39–45 savo naudai.

Trečio kėlinio pradžioje trumpam į priekį vėl išsiveržė Utenos DSC II komanda, bet greit „Užpalių“ krepšininkai pasivijo oponentus ir kova vėl vyko kone taškas į tašką – trumpam pirmaudavo tai vieni, tai kiti. Trečio kėlinio antroje pusėje, likus kiek daugiau nei trims minutėms iki kėlinio pabaigos, iniciatyvą į savo rankas perėmė ir aštuonių taškų persvarą vėl susikrovė „Užpaliai“, sėkmės nebepaleidę iki pat kėlinio pabaigos.

Pirmą ketvirto kėlinio pusę „Užpalių“ krepšininkai įdėjo visas pastangas, kad išlaikytų lyderio poziciją. Tai jiems sekėsi geriau nei gerai, todėl įpusėjus kėliniui užpališkiai išsiveržė į priekį net keturiolika taškų, vėliau prisileidę varžovus artyn tik keliais taškais ir iškovoję labai gražią pergalę.

Ketvirtos, trečios ir antros vietų laimėtojams įteiktos taurės, medaliai ir prizai, o čempionams – prizai, medaliai, nugalėtojų taurė ir pereinamoji Mero taurė.

Konkursai geriausiems krepšininkams

Tarp finalo ir mažojo finalo vyko tritaškių, baudų ir krepšinio įgūdžių konkursai, kuriuose dalyvavo po du kiekvienos komandos žaidėjus. Tritaškių konkurse nepavejamas buvo Tomas Mackonis iš komandos „Užpaliai“, antrą vietą užėmė komandos „Kerų sistemos“ atstovas Tomas Briedis, trečią – Paulius Martinonis, atstovaujantis komandai „Užpaliai“.

Baudų konkurse lygių sau neturėjo Dainius Komliauskas iš komandos „Vaikutėnai“, antras liko Justas Vinikas (Utenos DSC II komanda), trečias – Martynas Tamašauskas (Utenos DSC II komanda).

Krepšinio įgūdžių konkurse stipriausiai pasirodė Martynas Tamašauskas (Utenos DSC II komanda), antras buvo Rytis Jasinevičius, atstovaujantis komandai „Kerų sistemos“, trečias – tos pačios komandos atstovas Benas Pelėda.

Konkurso nugalėtojai apdovanoti suvenyrinėmis skulptūrėlėmis ir prizais.

Skip to content