Gegužės 3–4 dienomis Alytuje vyko „Grand Prix” plaukimo varžybos, kuriose sėkmingai pasirodė Utenos DSC plaukikės.
Trenerio Aleksandro Diomino auklėtinė Samanta Šarulytė varžybose pasirodė itin ryškiai ir iškovojo pirmas vietas visose penkiose rungtyse: 50 m ir 100 m laisvu stiliumi, 50 m ir 100 m peteliške bei 100 m nugara.
Puikiai pasirodė ir Salomėja Laurinavičiūtė, kuri taip pat varžėsi penkiose rungtyse bei pelnė aukštas prizines vietas – pirmas vietas 50 m laisvu stiliumi bei 50 m ir 100 m peteliške, o 100 m laisvu stiliumi bei 50 m krūtine užėmė antras vietas.
Samanta ir Salomėja buvo pripažintos geriausiomis plaukikėmis savo amžiaus grupėse.
Vasarė Samušytė laimėjo pirmas vietas plaukimuose 50 m ir 100 m peteliške bei pagerino asmeninius rekordus. Vėtra Samušytė iškovojo trečią vietą 50 m peteliške rungtyje ir pirmą vietą 100 m peteliške rungtyje.
Salomėja, Vasarė bei Vėtra yra trenerės Aurelijos Kiršaitės auklėtinės.
Šie pasiekimai dar kartą įrodo Utenos DSC trenerių bei plaukikų meistriškumą ir dedamas pastangas. Dėkojame sportininkėms bei treneriams už puikų atstovavimą ir linkime sėkmės kitose varžybose.