Kovo 8 dieną Utenos daugiafunkciame sporto centre vyko Lietuvos mokyklų žaidynių merginų ir vaikinų (gimusių 2008 m. ir jaunesnių) krepšinio 3×3 varžybos. Varžybose dalyvavo Ukmergės, Utenos, Rokiškio, Visagino, Ignalinos ir Anykščių rajonų mokiniai.
Merginų grupėje pirmą vietą iškovojo Ukmergės Dukstynos progimnazijos komanda, antrą – Visagino „Verdenės“ progimnazija, trečią – Ignalinos Č. Kudabos gimnazijos merginos.
Vaikinų grupėje pirmą vietą iškovojo Anykščių J. Biliūno gimnazija, antrą – Utenos A. Šapokos gimnazija, trečią – Rokiškio J. Tūbelio progimnazija.
Pirmąsias ir antrąsias vietas iškovojusios komandos patenka į Lietuvos mokyklų žaidynių merginų ir vaikinų tarpzonines varžybas.
Pasibaigus varžyboms Ukmergės ir Ignalinos merginų ir vaikinų komandos dar užsuko į Utenos A. Šapokos gimnazijos stadioną, kur visi kartu įveikė savo Laisvės ratą.