Vasario 17–18 dienomis Panevėžyje vyko Lietuvos lengvosios atletikos čempionatas, kuriame kartu su pajėgiausiais Lietuvos lengvaatlečiais dalyvavo ir keturi Utenos daugiafunkcio sporto centro auklėtinai, treniruojami Vitos Zarankienės ir Manto Saliamono. Jaunieji uteniškiai siekė iškovoti kuo geresnį rezultatą ir patekti į finalus. Geriausiai sekėsi Evelinai Biveinytei, rutulį nustūmusiai 9,60 m ir užėmusiai 10 vietą. 400 metrų bėgimo rungtyje Jonas Smolianskis užėmė 12 vietą, distanciją įveikęs per 1:03,26 min. Džiuginta Poškaitė 60 metrų bėgimo rungtyje pagerino asmeninį sezono rezultatą (8,37 s) ir užėmė 19 vietą. Vyrų 60 metrų bėgimo rungtyje Nojus Samarskis užėmė 21 vietą, nubėgęs per 7,47 s. Lietuvos čempionais tapo Utenos lengvosios atletikos klubo nariai, buvę Utenos DSC auklėtiniai Ieva Gumbs ir Simonas Bakanas. Sportininkai nepralenkiami buvo rutulio stūmimo rungtyse – Ieva 4 kg rutulį nustūmė 16,12 m ir pasiekė geriausią Lietuvos sezono rezultatą bei čempionės titulą apgynė jau penktą kartą iš eilės. Simonas – Lietuvos Sporto universiteto trečio kurso studentas, Kauno sporto mokyklos Startas auklėtinis – 7,26 kg įrankį nustūmė 17,02 m ir apgynė praeitais metais iškovotą čempiono titulą.