Uteną varžybose atstovavo Utenos daugiafunkcio sporto centro (UDSC) auklėtiniai Džiuginta Poškaitė, Nojus Smarskis, Evelina Biveinytė, bei buvę centro sportininkai Ieva Gumbs (Zarankaitė) ir Simonas Bakanas. Visi šie sportininkai yra Utenos lengvosios atletikos klubo (ULAK) nariai.

Varžybos prasidėjo rutulio stūmimo rungtimi vyrams, kurioje dalyvavo Lietuvos sporto universiteto trečio kurso studentas Simonas Bakanas. Ketvirtuoju bandymu Simonas rutulį nustūmė 17.31 ir tapo varžybų nugalėtoju. Moterų rutulio stūmimo rungtyje varžėsi devynios sportininkės iš kurių dvi uteniškės. Federacijos taurę penktus metus iš eilės iškovojo Ieva Gumbs (Zarankaitė), trečiuoju bandymu rutulį nustūmusi 15,60. Evelina Biveinytė rutulį nustūmė 10.29 ir užėmė ketvirtą vietą. 60 metrų distancijoje dalyvavo Džiuginta Poškaitė ir Nojus Samarskis. Džiuginta savo užbėgime buvo trečia distanciją nubėgusi per 8,43. Galutinėje įskaitoje ji buvo 24. Nojus savo užbėgime taip pat buvo trečias nubėgęs per 7,39. Galutinėje įskaitoje Nojus buvo 17-tas. Šiais metais Utenos lengvosios atletikos klubas varžėsi pirmoje lygoje su stipriausiais Lietuvos klubais ir pakliuvo į top-10 užimdami devintą vietą. Utena rajonų grupėje užėmė penktą vietą.

Sportininkus treniruoja V. Zarankienė ir M. Saliamonas.