Sekmadienį, sausio 14 d., įvyko „Voltas – Madaris“ Lietuvos treko taurės II-asis etapas, kuriame dalyvavo ir Utenos DSC auklėtiniai Nikolas Klimavičius, Aironas Gerdauskas ir Vytautas Kazokas.
Varžybose puikiai pasirodė N. Klimavičius, kuris, nors dar būdamas jaunis, varžėsi su elito grupe ir skrečo rungtyje iškovojo 3-ią vietą. Eliminavimo rungtyje mūsų sportininkas buvo antras, o komandinėse lenktynėse laikui kartu su jaunių Lietuvos rinktine elito grupėje taip pat pelnė 2-ą vietą.
A. Gerdauskas kartu su „Energus cycling team“ komandinėse lenktynėse iškovojo 3-ią vietą.
V. Kazokas iš trijų rungčių geriausiai pasirodė skrečo rungtyje, kurioje užėmė 8-ą vietą.
Smagu, kad pradinio rengimo grupės dviratininkai pirmą kartą išbandė treką.
Kitas šios taurės etapas (iš viso jų bus šeši) vyks vasario 10 dieną. Paskutinis etapas planuojamas kovo 30 d.