Lietuvos lengvosios atletikos rajonų jaunių ir jaunimo čempionate

Šių metų sausio 5-6 dienomis Šiauliuose vyko Lietuvos lengvosios atletikos rajonų jaunių ir jaunimo čempionatai. Puikiai sekėsi uteniškiams, kurie komandinėje jaunimo įskaitoje laimėjo 2 vietą. Jaunimo grupėje: Laurynas Maigys šuolio į tolį rungtyje užėmė 1 vietą, Ažuolas Samušis rutulio stūmimo rungtyje 1 vieta, Evelina Biveinytė rutulio stumimo rungtis 2 vieta. Vaikinų estafetė 4 x 200 m Laurynas Maigys, Rytis Malakauskas, Nojus Samarskis, Vytautas Gervilaitis iškovojo bronzos medalius, merginų estafetė 4 x 200 m. Smiltė Aukštuolytė, Tėje Kelevišiūtė, Raminta Levčenkaitė, Džiuginta Poškaitė taip pat bronzos medaliai.

Jaunių grupėje: Vytautas Gervilaitis 60 m 3 vieta, trišuolio rungtyje – 2 vieta. Džiuginta Poškaitė 60 m iškovojo 2 vietą.