


Intensyvus ir sėkmingas savaitgalis Utenos DSC dviratininkams! 🚴♂️🏆
Birželio 19–20 dienomis Skuode vyko „Dviračių sporto pirmenybės Svetlanos Paulikaitės taurei laimėti ir nusipelniusiam treneriui Alfonsui Lenkiui atminti“, o birželio 21 dieną Utenoje sportininkai varžėsi „Sėlijos taurės“ varžybose.
Birželio 19 d. – asmeninės lenktynės laikui (Skuodas)
🥈 Goda Zenevičiūtė – 2 vieta
🚴♂️ Rapolas Urbonas – 4 vieta
🚴♂️ Nedas Šeduikis – 5 vieta
🚴♂️ Mantas Mesejedovas – 7 vieta
Birželio 20 d. – grupinės lenktynės Skuodo gatvėse
🥈 Goda Zenevičiūtė – 2 vieta
🥇 Rapolas Urbonas – 1 vieta
🚴♂️ Nedas Šeduikis – 4 vieta
🚴♂️ Mantas Mesejedovas – 8 vieta
Birželio 21 d. – „Sėlių taurė“ Utenoje, „Alių“ motokroso trasoje
Jaunučių amžiaus grupė:
🥇 Emilis Stundžia – 1 vieta
🥈 Mantas Mesejedovas – 2 vieta
🥉 Laurynas Salomovas – 3 vieta
Mažvydas Kandratavičius dėl techninių gedimų lenktynių nebaigė.
Vaikų amžiaus grupė:
🥉 Haroldas Motiejūnas – 3 vieta
Sveikiname sportininkus už puikius rezultatus, atkaklumą ir kovingumą! Didžiuojamės Utenos DSC komanda ir linkime sėkmės artėjančiose varžybose! 💙💛🚴♀️👏
Treneris Martynas Maniusis
