Liepos 12–13 dienomis Alytuje vyko Lietuvos lengvosios atletikos jaunimo čempionatas. Utenai atstovavo Utenos daugiafunkcio sporto centro auklėtiniai Evelina Biveinytė, Nojus Samarskis, Vytautas Gervilaitis ir Ąžuolas Samušis. Uteniškiai čempionate iškovojo du medalius. Šuolio į tolį rungtyje antrą vietą iškovojo Vytautas (treneris Mantas Saliamonas). Sportininkas nušoko 6 m ir 60 cm bei pagerino asmeninį rezultatą ir Utenos šuolio į tolį rekordą. Trišuolio rungtyje Vytautas užėmė ketvirtą vietą nušokęs 12 m 77 cm. Evelina (trenerė Vita Zarankienė) iškovojo trečią vietą disko metimo rungtyje. Sportininkė geriausiu trečiuoju bandymu 1 kg diską numetė 34 metrus ir 92 cm.
Ąžuolas dalyvavo disko metimo rungtyje, diską numetė 31,67 m ir užėmė 7 vietą, Nojus 100 metrų distanciją įveikė per 11,67 s, čempionate šis rezultatas buvo aštuntas.
Sportininkus treniruoja V. Zarankienė ir M. Saliamonas.