Birželio 28–30 dienomis Palangoje vyko Lietuvos lengvosios atletikos čempionatas. Utenai čempionate atstovavo ir jaunieji Utenos daugiafunkcio sporto centro sportininkai. Jaunieji uteniškiai siekė parodyti kuo aukštesnį rezultatą, patekti į finalus ir įgyti varžybinės patirties. Su komandos draugėmis disko metimo ir rutulio stūmimo sektoriuose varžėsi Evelina Biveinytė. Sportininkė diską numetė 35,94 m ir užėmė penktą vietą. Rutulį Evelina nustūmė 10 metrų 7 centimetrus, pateko į finalą ir galutinėje įskaitoje užėmė septintą vietą. Jonas Smolianskis 400 metrų distanciją įveikė per 59,45 ir užėmė 17 vietą. Nojus Samarskis varžėsi sprinto rungtyse. 100 metrų sportininkas nubėgo per 11,58 s, o 200 metrų per 24,27 s ir į finalus nepateko. Vytautas Gervilaitis dalyvavo šuolio į tolį kvalifikacijoje, kur nušoko 5,44 m ir į finalą nepateko.